Big Kaiser

Uniquely deploy cross-unit benefits with wireless testing procedures. Collaboratively build backward-compatible relationships whereas tactical paradigms. Compellingly reconceptualize compelling outsourcing whereas optimal service.

מובילה עולמית במערכות ופתרונות פרימיום של כלי עבודה ברמת דיוק גבוהה עבור תעשיות עיבוד המתכת. מגוון המוצרים כולל יותר מ-20,000 פריטים, אותם ניתן לסווג ל-7 הקטגוריות המפורטות לצד.

הם עומדים בתקני האיכות הגבוהים ביותר ומיוצרים ב-100% בשוויץ וביפן: מחזיקי כלים, כלי חיתוך, כלי משעמום, ראשי זווית ומגבירי ציר, מכשירי מדידה, כלי סיבוב, כלי שיכוך ואביזרים. הם מובילים עולמיים בפיתוח וייצור של כלי קידוח מדויקים ומערכות משעמם מודולריות באיכות ללא תחרות המבוססים בהופמן אסטייטס, IL. המותגים כוללים את BIG DAISHOWA, BIG KAISER, Speroni, Unilock, Sphinx, ועוד, הקו של BIG KAISER מתמקד ברמת דיוק וחזרה קיצוניים.

BIG KAISER Precision Tooling Inc., הוקמה במקור כחברת הבת בארה"ב של Heinz Kaiser AG, Rümlang, שוויץ באביב 1990.

במשך מספר שנים, KPT/Kaiser הציעה שוקי כלי BIG-Plus® KAB ורכיבי כלים אחרים של BIG, שיוצרו ביפן על ידי BIG Daishowa Seiki. כעת, BIG KAISER Precision Tooling, Inc. הרחיבה את קו מוצרי BIG Daishowa שלה עם כלי עבודה חדשים, חותכי כרסום תוספות ניתנים לאינדקס החדשים של FULLCUT MILL, ומוצרים נוספים עבור הדור החדש של מרכזי סיבובי כרסום של MTC.

BIG Daishowa Seiki, היא אחת מהיצרניות המובילות בעולם של מחזיקי כלים מדויקים ואביזרי מדידה, היא מפעילה ארבעה מתקני ייצור ביפן, אחד באוסקה ושלושה ב-Awaji. החברה הוקמה בשנת 1967 ומעסיקה כיום יותר מ-500. Heinz Kaiser AG (HKAG) חגגה 66 שנים להיווסדה בשנת 2014, והיא היצרנית המובילה באירופה של כלי קידוח מדויקים ומערכות כלים מודולריות. HKAG וחברות הבת שלה משרתות קהילות יצרניות בשוק העולמי של יותר מ-30 מדינות.

Boring Toolholders & Boring Heads

היצרנים המצליחים ביותר בעולם משקיעים בכלי עבודה מעולים כי זה טוב לשורה התחתונה שלהם. הדיוק והקשיחות של   BIG  KAISER boring heads  מספקים יתרונות ביצועים מדידים – מפחיתים משמעותית את עלות הגימור וזמן המחזור.

מערכת כלי הדיוק המודולריים של KAISER היא הפתרון לקידוח, קידוח גס, קידוח גימור, כרסום והקשה. לקוחות חשובים הם לא רק תעשיית בניית המכונות, הרכב והמטוסים, אלא גם יצרני כלי מכונות, יצרני כלים ותבניות וחנויות עבודה המציידות את מרכזי העיבוד שלהם בכלי KAISER על מנת להציע ללקוחות פתרונות בהתאם לדרישותיהם.

BIG-PLUS®

זוהי מערכת ציר המספקת מגע כפול בין פני הציר לפנים האוגן של כלי BIG-PLUS®.

פשוט על ידי החלפת מחזיקי, אתה יכול להגביר במידה ניכרת את קשיחות הכלים, להפחית את התפקוד ולהוסיף פרודוקטיביות משמעותית ליישומי העיבוד שברשותך.

מחזיקי BIG-PLUS® והצירים מיוצרים לפי מפרטים ברמת מיקרון.

טכנולוגיית החזקת הכלים הייחודית מגבירה את מגע פני השטח עם מחזיק הכלי, ומגדילה את הקשיחות ואת לחץ ההידוק. יש יתרון משמעותי בחיי הכלים, הדיוק ויכולת החיתוך בהשוואה למחזיקי כלים סטנדרטיים. בגלל העיצוב הייחודי, המערכת מאפשרת החלפה מלאה בין מערכות כלי עבודה וצירים קיימים. אין צורך בערכות shim או הסמכה של פני ציר.

היתרונות של BIG-PLUS® לא נעצרים שם

בשימוש עם ציר BIG-PLUS®, יש את היתרון הנוסף של מגע בין המתחם והאוגן של המחזיק והציר. עיצוב מגע כפול זה משפר עוד יותר את הקשיחות והדיוק, ומבטל תנודות בדייקנות ציר ה-Z עקב משיכה של הכלים.

Speroni MAGIS Tool Presetting System

בקרת MAGIS של Speroni להגדרה ומדידה מראש של הכלים משלבת את כל התכונות והפונקציות הנדרשות בממשק משתמש ידידותי למשתמש, נקי וללא בעיות.

Tool Presetting Speroni STP MAGIS מבטל את הניסוי והטעייה של הגדרת הכלים תוך מתן דיוק של החלק הראשון – חוסך לך זמן וכסף.

STP MAGIS בנוי מברזל יצוק מסוג Pearlitic Class 40, זה מספק דיוק נוסף במדידות ועמידות מוגברת.

מחזיקי כלי BIG CAPTO

BIG Kaiser מציעה את מערכות BIG CAPTO המדויקות והגמישות ביותר שיש. השג את הרמה הגבוהה ביותר של דיוק וגמישות עבור פעולות ריבוי המשימות שלך.

כאשר BIG CAPTO ולמה BIG KAISER

כיצרנית מורשית מאז 2002, BIG Daishowa דרך BIG Kaiser מציעה מגוון רחב יותר של כלי BIG CAPTO מסתובבים מכל ספק אחר. תושבות קולט עם טווח הגעה מורחב כוללים את מערכת קולט התינוק החדש ברמה עולמית עם דיוק מובטח של פחות מ-3 מיקרון ב-4xD.

פתרונות מחזיקים לכלי פרימיום אחרים עם BIG CAPTO כוללים את MEGA ER Grip, צ'אקים הידראוליים, מערכת הקולטים MEGA E, תושבות כרסום MEGA D לקשיחות הגבוהה ביותר של כרסום קצה, צ'אקים MEGA Micro עם מערכת הקולטים הקטנה בעולם להגעה לאזורים צרים, ועוד רבים.

כלי כרסום

היצרנים המצליחים ביותר בעולם משקיעים בכלי עבודה מעולים כי זה טוב לשורה התחתונה שלהם. דיוק רב יותר, חיי כלי עבודה ארוכים יותר וזמן השבתה מופחת הם רק חלק קטן מהיתרונות החיסכון בעלויות של השקעה בכלי פרימיום.

מ-Fullcut Mill העוצמתי ו-Sped Finisher הסופר חלק ועד ל-C-Cutter Mini הרב-תכליתי, קו כלי הכרסום האיכותיים שלנו מספק יתרונות ביצועים מדידים שמפחיתים עלויות וממקסמים רווחים – מובטח. אנו נשפר את היישומים התובעניים ביותר שלך, או ניקח בחזרה את המוצרים שלנו…ללא תשלום.

Tapping Tools

BIG Kaiser מציעה שני קווי מוצרים מרכזיים כדי לענות על צורכי ההקשה שלך.

The Mega Synchro Tapping Holder, זמין ב-41 גופים ו-45 מחזיקי ברז, מציע אורכי הקרנה אידיאליים עבור כל מכונה. זה משפר את איכות החוט ואת חיי הכלי על ידי הפחתת עומסי הדחף הנגרמים משגיאות סנכרון במהלך הקשה קשיחה.

ה-Drill Tapper היא מערכת ייחודית לקידוח והקשה. מחזיק החלפה מהיר זה מאפשר לך להחליף ברזים ומקדחים תוך שניות, ומספק שתי פעולות עם ראש יציב אחד.

Spindle Speeders

הגברת המהירות של מרכז העיבוד הקיים שלך עד 20,000 – 80,000 סל"ד עם  High Power Spindle   ו Air Power Spindle, מהירות ציר מבית BIG Kaiser.

ניתן להשתמש ביחידות אלו במרכזי עיבוד שבבי קיימים כדי לספק שיפורים דרמטיים לאיכות גימור פני השטח ולאורך חיי הכלים. בנוסף, שימוש מתמשך בציר המכונה בסיבובים גבוהים יכול לקצר את תוחלת החיים של הציר שלך עקב עומס יתר על המנוע והמיסבים שלו.

מהירות ציר מספקים את כל יתרונות הביצועים של ציר מהיר ללא הגברת העומס, ומאריכים מאוד את החיים והביצועים של המכונה שלך.

Angle Heads

הפק את המרב ממרכז העיבוד הנוכחי שלך עם התוספת הפשוטה והעוצמתית של BIG Kaiser Angle Heads.

על ידי מתן אפשרות לפעולות אנכיות, אופקיות וזוויתיות מבלי למקם מחדש את חומר העבודה, ראשי הזווית שלנו מגבירים באופן דרמטי הן את הדיוק והן את הפרודוקטיביות. ראשי זווית ממנפים את יכולות המכונה הנוכחית שלך – ומעניקים לך את התוצאות של מכונה חדשה לגמרי ללא עלות.

Coolant Inducers

מחזיקי HI-Jet מציגים יכולות נוזל קירור לכלי מכונות ללא צירים שעוברים נוזל קירור.

מחזיקי HI-Jet ממזערים התחממות יתר ועיוות של חלקי עבודה ומאפשרים כלי חיתוך דרך נוזל קירור לספק קצבי הסרת מתכות מהירים יותר על ידי שטיפת שבבים מהחורים. עם יצירת חום מופחתת, חיי הכלי מאריכים מאוד.

מוצרים נוספים של BIG KAISER Precision Tooling Inc. כוללים:

Unilock precision universal work holding equipment

Tool Pro tool assembly and maintenance devices

Sphinx precision solid carbide & High-Speed Steel (H.S.S.) drills and micro drills

Big Kaiser chip blower and chip fans

Mptec articulated stands

Tekusa spindle cleaners

1
2
3
4
5
6
7
8